Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Wydarzenia

 

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Home 
Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Wydarzenia 
Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Dokumenty 
Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Galeria 
Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Nasze Prace 

 

 

 

 

ROK 2017/2018

Dnia 29.09.2017r. przedszkolaki ze Zespołu Oświatowego w Jedlance uroczyście przywitały jesień w parku linowym w Stoczku Łukowskim. Dzieci korzystały z dostępnych atrakcji, spędzały czas aktywnie na świeżym powietrzu przy sprzyjającej pogodzie. Przedszkolaki obserwowały zachodzące zmiany w przyrodzie. Z apetytem zjadły upieczone kiełbaski. Wycieczkę zaliczamy do bardzo udanych!

 

ROK 2011/2012

 

Wyjazd do kina

WYCIECZKA DO KINA

W PAŻDZIERNIKU 2011 ROKU ODBYŁA SIĘ WYCIECZKA DO SIEDLEC. PRZEDSZKOLAKI WRAZ Z UCZNIAMI KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KINIE „NOVE” OBEJRZAŁY FILM PT.: „MNIAM! SEA FOOD”.

                SMAKOWITE OPOWIEŚCI ŻÓŁWICY MAGDY (MAGDA GESSLER), ZACHWALAJĄCEJ SPECJAŁY KUCHNI "NADWODNEGO" ŚWIATA, SPRAWIŁY, ŻE DWA REKINY - SZCZENA (PIOTR FRONCZEWSKI) I MAŁY OLO (MARCIN HYCNAR) - POCZUŁY SMAKA NA KURCZAKA. PŁETWIAŚCI KONESERZY DROBIU ROZPOCZYNAJĄ ŁOWY NA LĄDZIE I SIEJĄ POSTRACH W NADMORSKICH KURNIKACH, KORZYSTAJĄC Z MACHINY KROCZĄCEJ SKONSTRUOWANEJ PRZEZ GŁOWONOGA DOKTORA MACKENSTEINA (JERZY KRYSZAK).

 

ROK 2010/2011

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

DZIECI Z PRZEDSZKOLA W JEDLANCE W PIERWSZYM DNIU WIOSNY ZROBIŁY „MARZANNĘ”. ZIMOWA PANNA WRAZ Z ZIMĄ ZOSTAŁA PRZEZ DZIECI WRZUCONA DO WODY I WYGONIONA DO MORZA. PODCZAS SPACERU Z „MARZANNĄ” DZIECI GRAŁY NA INSTRUMENTACH I ŚPIEWAŁY WIOSENNE PIOSENKI.

DZIECI W PIERWSZYM DNIU WIOSNY OGLĄDAŁY WYSTĘPY STARSZYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK Z ZESPOŁU OŚWIATOWEGO W JEDLANCE PODCZAS SZKOLNEGO KONKURSU „MAM TALENT”.

ROŚLINKI WITAMINKI

W ŚRODĘ 15 III 2011 R. DZIECI Z PRZEDSZKOLA W JEDLANCE PODCZAS ZAJĄĆ PRZYGOTOWAŁY SMACZNE I ZDROWE SAŁATKI WARZYWNE. W PRACACH POMAGAŁA KUCHARKA PANI KRYSTYNA LEŚKIEWICZ. W DEGUSTACJI KULINARNYCH PRZYSMAKÓW WYKONANYCH PRZEZ DZIECI WZIĘŁA UDZIAŁ PANI DYREKTOR MAGDALENA NAWARA-SKWAREK.

BAL KARNAWAŁOWY

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU W JEDLANCE ODBYŁ SIĘ 24 II 2011R. NA BALU WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI WYSTĄPIŁY W PIĘKNYCH PRZEBRANIACH. WSPÓLNIE Z PANIĄ DYREKTOR MAGDALENĄ NAWARA-SKWAREK, NAUCZYCIELKAMI: HANNĄ SOCZEWKA I SYLWIĄ KOSIOREK ORAZ RODZICAMI BAWILI SIĘ PRZY MUZYCE. CHĘTNE DZIECI WRAZ ZE SWOIMI RODZICAMI WZIĘŁY UDZIAŁ W KONKURSIE „MOJA ULUBIONA PIOSENKA”. WOKALIŚCI ZOSTALI NAGRODZENI BRAWAMI I MAŁYMI SMAKOŁYKAMI.

CHOINKA SZKOLNA

DNIA 19. 02. 2011R. W ZESPOLE OŚWIATOWYM W JEDLANCE ODBYŁA SIĘ CHOINA, NA KTÓRĄ PRZYBYLI RÓWNIEŻ PRZEDSZKOLAKI. WSZYSCY WSPÓLNIE BARDZO ŚWIETNIE SIĘ BAWILI. NASTĘPNIE WSZYSCY OBEJRZELI PRZEDSTAWIENIE ZORGANIZOWANE PRZEZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

PRZEDSZKOLAKI WRAZ ZE STARSZYMI KOLEGAMI PRZYGOTOWAŁY KRÓTKIE INSCENIZACJE Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA, KTÓRE ODBYŁY SIĘ 02.02.2011R. W ZESPOLE OŚWIATOWYM W JEDLANCE. DZIECI ZAŚPIEWAŁY KILKA PIOSENEK DLA SWOICH UKOCHANYCH DZIADKÓW, KTÓRZY PRZYBYLI NA UROCZYSTOŚĆ. NASTĘPNIE PODAROWALI IM SAMODZIELNIE WYKONANE LAURKI.

JASEŁKA

DNIA 22.12. 2010 R. W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBYŁY SIĘ JASEŁKA. DZIECI BARDZO PIĘKNIE PRZEDSTAWIŁY INSCENIZACJĘ DLA STARSZYCH KOLEGÓW I ZEBRANYCH W TYM DNIU GOŚCI. NASTĘPNIE NASTĄPIŁO DZIELENIE SIĘ OPŁATKIEM Z RODZICAMI, NAUCZYCIELAMI I KOLEGAMI Z PRZEDSZKOLA. POTEM WSPÓLNIE ŚPIEWALIŚMY KOLĘDY.

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: J:\Documents\My Site\Site1\images\nth_theme_home_and_kids_teddy_bear_hr.gif

 

ROK 2009/2010

OGNISKO

W PONIEDZIAŁEK 21 CZERWCA 2010 ROKU ZOSTAŁO ZORGANIZOWANE DLA PRZEDSZKOLAKÓW OGNISKO. PODCZAS WYJŚCIA DZIECI MIAŁY ZORGANIZOWANE WIELE ATRAKCJI. NAJPIERW WSPÓLNIE ZEBRALIŚMY DREWNO NA OGNISKO, NASTĘPNIE JE ROZPALILIŚMY. DZIECI DOSTAŁY SWOJE KIJKI I SIADŁY WOKÓŁ OGNISKA, ABY PIEC SWOJE KIEŁBASKI. NASTĘPNIE PANIE PRZYGOTOWAŁY DZIECIOM WIELE KONKURSÓW. BYŁY TO MIĘDZY INNYMI: RZUCANIE KRĄŻKAMI, RZUCANIE WORECZKAMI DO CELU, RÓŻNE ZABAWY Z PIŁKĄ. DZIECIOM SPRAWIAŁO TO WIELE RADOŚCI. ZWYCIĘZCY KONKURSÓW DOSTAWALI SKROMNE UPOMINKI. NA KONIEC USIEDLIŚMY WOKÓŁ JUŻ WYGASAJĄCEGO OGNISKA I WSPÓLNIE ZACZĘLIŚMY SPIEWAĆ ZNANE NAM Z PRZEDSZKOLA PIOSENKI.  

WYCIECZKA - SERNIKI

WYCIECZKA ODBYŁA SIĘ 02. 06. 2010 R. PODCZAS WYCIECZKI DZIECI ZWIEDZAŁY RANCZO „ARKA” W SERNIKACH/ K. LUBARTOWA. DZIECI BYŁY ZAFASCYNOWANE ZWIERZĘTAMI JAKIE TAM SIĘ ZNAJDUJĄ I TYM, ŻE SĄ TAK PRZYJAZNE WOBEC CZŁOWIEKA. CIESZYLI SIĘ, ŻE MOGLI JE POGŁASKAĆ, ZROBIĆ SOBIE Z NIMI ZDJĘCIA. OPRÓCZ TEGO DZIECI MIAŁY DO DYSPOZYCJI PLAC ZABAW, Z KTÓREGO RÓWNIEŻ CHĘTNIE KORZYSTALI. INNĄ ATRAKCJĄ PRZYGOTOWANĄ DLA DZIECI BYŁA PRZEJAŻDŻKA CIUCHCIĄ. DZIECI, ABY DŁUŻEJ JEŹDZIĆ MUSIAŁY ZAŚPIEWAĆ JAKĄŚ  PIOSENKĘ. PRZEDSZKOLAKI ZAŚPIEWAŁY „JEDZIE POCIĄG Z DALEKA”, CZYM SPRAWIŁY, ŻE CIUCHCIA BARDZO DŁUGO JEŹDZIŁA. MA KONIEC POBYTU W SERNIKACH DZIECI MIAŁY ZORGANIZOWANE OGNISKO, PODCZAS KTÓREGO PIEKŁY KIEŁBASKI I ŚPIEWAŁY PIOSENKI.

PODCZAS DROGI POWROTNEJ WSTĄPILIŚMY RÓWNIEŻ DO KOZŁÓWKI, GDZIE SPACEROWALIŚMY PO PARKU. DZIECI BYŁY ZACHWYCONE PIĘKNYM ZAMKIEM I FONTANNĄ, KTÓRA TAM SIĘ ZNAJDOWAŁA.

DO DOMU WRÓCILIŚMY SZCZĘŚLIWI, ŻE WYCIECZKA BYŁA BARDZO UDANA.

POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA

27 MAJA 2010 ROKU W STOCZKU ŁUKOWSKIM ODBYŁ SIĘ POWIATOWY DZIEŃ DZIECKA, NA KTÓRY NASZE PRZEDSZKOLE RÓWNIEŻ ZOSTAŁO ZAPROSZONE. NA MIEJSCE UDALIŚMY SIĘ AUTOKAREM SZKOLNYM, CZYM NIEKTÓRE DZIECI BYŁY BARDZO ZACHWYCONE. NA MIEJSCU OKAZAŁO SIĘ, ŻE NA DZIECI CZEKAŁO WIELE ATRAKCJI. DZIECI MIAŁY DO SWOJEJ DYSPOZYCJI ZJEŻDŻALNIE „DŻUNGLA”, „KROKODYLA”, BASEN Z PIŁECZKAMI I PRZEJAŻDŻKĘ CIUCHCIĄ. DZIECIOM SPRAWIAŁO TO BARDZO WIELE PRZYJEMNOŚCI I RADOŚCI. DWÓCH PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY STARSZEJ WZIĘŁO UDZIAŁ RÓWNIEŻ W ZAWODACH – WYŚCIGI W WORKACH NA CZAS. ICH WYNIK BYŁ BARDZO DOBRY I DOSTALI W NAGRODĘ W POSTACI PUZZLI, NA KTÓRYM WIDNIAŁA PANORAMA STOCZKA ŁUKOWSKIEGO.

NA KONIEC DZIECI MIAŁY RÓWNIEŻ PRZYGOTOWANY  MAŁY PIKNIK.

.

DZIEN MATKI

Z OKAZJI DNIA MATKI DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA ZORGANIZOWAŁY DLA SWOICH MAM NIESPODZIANKĘ. PRZYGOTOWAŁY PIĘKNE PRZEDSTAWIENIE PODCZAS, KTÓREGO BARDZO ŁADNIE RECYTOWAŁY WIERSZE, PRZEDSTAWIAŁY RÓŻNEGO RODZAJU SCENKI I ŚLICZNIE ŚPIEWAŁY PIOSENKI. DZIECI MIAŁY RÓWNIEŻ DLA SWOICH MAM DROBNY UPOMINEK W POSTACI LAUREK ZROBIONYCH SAMODZIELNIE. MAMY BYŁY BARDZO WZRUSZONE POSTAWĄ SWOICH DZIECI I PRACĄ JAKĄ WYKONAŁY. DLA MAM BYŁO PRZYGOTOWANE RÓWNIEŻ SŁODKIE CO NIECO. PO PRZEDSTAWIENIU DZIECI PODESZŁY DO SWOICH UKOCHANYCH MAM I WRĘCZYŁY IM PIĘKNE LAURKI, NASTĘPNIE UŚCISKAŁY SWOJE MAMY BARDZO MOCNO I DO KOŃCA UROCZYSTOŚCI NIE CHCIAŁY IM ZEJŚĆ Z KOLAN.

DINUŚ

DNIA 09.05.2010 ROKU NASZE PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁ DINUŚ. ŚMIESZNY SMOK JEST PATRONEM PROGRAMU – „CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS” – PROGRAM PRZEDSZKOLNEJ EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ. W TRAKCIE POBYTU W PRZEDSZKOLU DANUŚ BAWIŁ SIĘ Z DZIEĆMI, ŚPIEWAŁ PIOSENKI I ORGANIZOWAŁ RÓŻNE KONKURSY. NA KONIEC PASOWAŁ KAŻDEGO PRZEDSZKOLAKA NA „STRAŻNIKA CZYSTEGO POWIETRZA”. PRZEDSZKOLAKI DOSTAŁY OD DANUSIA ODZNACZENIA I SŁODKIE UPOMINKI.

W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ PROGRAMU POSTAWIONO NASTĘPUJĄCE ZAŁOŻENIA:

o    PROGRAM EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH, JEST PRZEZNACZONY DLA NAJSTARSZEJ GRUPY WIEKOWEJ – DZIECI 5-6 – LETNICH;

o    PROGRAM UMOŻLIWIA WYKSZTAŁCENIE U DZIECI ŚWIADOMEJ UMIEJĘTNOŚCI RADZENIA SOBIE W SYTUACJACH, W KTÓRYCH INNE OSOBY PALĄ PRZY NICH PAPIEROSY;

o    PROGRAM STANOWI PIERWSZE, BARDZO WAŻNE OGNIWO W EDUKACJI ANTYTYTONIOWEJ DZIECI.

 

W TOKU EWALUACJI PROGRAMU ZASTOSOWANO ILOŚCIOWE I JAKOŚCIOWE METODY BADAŃ:

  • ANKIETA: SKIEROWANA DO RODZICÓW;
  • WYWIAD OTWARTY: Z DZIEĆMI I RODZICAMI;
  • WYWIADY FOKUSOWE: Z REALIZATORAMI PROGRAMU;
  • OBSERWACJA: WŚRÓD DZIECI;
  • ANALIZA DOKUMENTÓW: DOKUMENTY PISANE (ARKUSZE UWAG O REALIZACJI PROGRAMU), DOKUMENTY INTENCJONALNIE TWORZONE (PRACE PLASTYCZNE DZIECI), DOKUMENTY OBRAZOWO – DŹWIĘKOWE (NAGRANIA NA PŁYTACH CD).

 

POWITANIE JESIENI

22.09.2009R. PRZEDSZKOLAKÓW ODWIEDZIŁY JESIENNE WRÓŻKI. RAZEM Z WRÓŻKAMI WYBRALIŚMY SIĘ NA SPACER W POSZUKIWANIU ŚLADÓW JESIENI, ZMĘCZENI WĘDRÓWKĄ ODPOCZYWALIŚMY PRZY OGNISKU.

                JESIENNE WRÓŻKI PRZYGOTOWAŁY DLA DZIECI KONKURSY, ZAGADKI I ZAWODY SPORTOWE. KAŻDY DZIELNY PRZEDSZKOLAK ZDOBYŁ ODZNAKĘ „PRZYJACIELA JESIENI”

KONKURS NA NAJBARDZIEJ POMYSŁOWĄ POSTAĆ Z KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI

14.09.2009R W PRZEDSZKOLU ODBYŁ SIĘ KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJBARDZIEJ POMYSŁOWĄ POSTAĆ Z KASZTANÓW I ŻOŁĘDZI. PRZEDSZKOLAKI Z RADOŚCIĄ I DUŻYM ZAANGAŻOWANIEM PRZYSTĄPIŁY DO PRACY. NIE BYŁO ŁATWO ZROBIĆ DZIURY W TWARDYCH KASZTANACH, ALE NIKT SIĘ NIE PODDAŁ I WSZYSTKIE PRACE BYŁY WSPANIAŁE.

 

GMINNE ŚWIETO PLONÓW

W NIEDZIELĘ 23 WRZEŚNIA 2009 R. O GODZ.12.00 W KOŚCIELE PARAFIALNYM POD WEZWANIEM WNMP W STOCZKU ŁUKOWSKIM ZOSTAŁA ODPRAWIONA UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNA  ZA TEGOROCZNE PLONY.

W UROCZYSTOŚCI WZIĘLI UDZIAŁ PRZEDSTAWICIELE PRZEDSZKOLA W JEDLANCE

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: J:\Documents\My Site\Site1\ROSINSCY.JPG

MAJA I GUSTAW ROSIŃSCY

 

DOŻYNKI PARAFIALNE

W NIEDZIELĘ 30.08.2009R. W NIEDŹWIADCE ZOSTAŁA ODPRAWIONA UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA DOŻYNKOWA, PODCZAS KTÓREJ ZOSTAŁY POŚWIĘCONE WIEŃCE DOŻYNKOWE. NA UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLE W JEDLANCE REPREZENTOWAŁA PANI BARBARA JEDLAK Z CÓRKĄ DARIĄ.

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: J:\Documents\My Site\Site1\Dozynki\09. 2009 010.jpg

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: J:\Documents\My Site\Site1\Dozynki\09. 2009 011.jpg

 

PODCZAS UROCZYSTOŚCI OTRZYMALIŚMY DYPLOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE WIEŃCÓW DOŻYNKOWYCH.

 

Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: J:\Documents\My Site\Site1\images\nth_theme_home_and_kids_teddy_bear_hr.gif 

 

 

ROK 2008/2009

POŻEGNANIE PANI ANNY HAJEWSKIEJ ORAZ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

20 CZERWCA 2009 ROKU PODCZAS UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO POŻEGNALIŚMY PANIĄ ANNĘ HAJEWSKĄ, KTÓRA ODESZŁA NA EMERYTURĘ. PANI ANIA OD ROKU 1987 PRACOWAŁA W PRZESZKOLU W JEDLANCE.

DZIĘKUJEMY PANI ANI HAJEWSKIEJ ZA WSPANIAŁE, WSPÓLNE LATA.

DYREKTOR I PRACOWNICY ZESPOŁU OŚWIATOWEGO W JEDLANCE, ORAZ RODZICE I WYCHOWANKOWIE

SPOTKANIE ZE SMOKIEM DINUSIEM

W MAJU PRZEDSZKOLE ODWIEDZIŁ SMOK DINUŚ PRZYJACIEL CZYSTEGO POWIETRZA. SMOK POMAGAŁ DZIECIOM ZROZUMIEĆ DLACZEGO BARDZO WAŻNE JEST TO CZYM ODDYCHAMY. OPOWIADAŁ DZIECIOM O PODRÓŻY POCIĄGIEM I WAGONACH PEŁNYCH PALACZY, Z KTÓRYCH MUSIAŁ WYCHODZIĆ. WSPÓLNIE Z DZIEĆMI BAWIŁ SIĘ W POCIĄG I ŚPIEWAŁ DINUSIOWĄ PIOSENKĘ O SMOKU NIE LUBIĄCYM PALACZY.

ZIELONY DZIEŃ

12.03. 2009 ZOSTAŁ NAZWANY ZIELONYM DNIEM DZIECI I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA UBRANI BYLI W ZIELONE STROJE. W TYM DNIU UCZYLIŚMY SIĘ ŚPIEWAĆ PIOSENKĘ „OGÓREK”, SIALIŚMY ZIELONE WARZYWA: RZEŻUCHĘ I SAŁATĘ, PRÓBOWALIŚMY I WYPOWIADALIŚMY SIĘ NA TEMAT SMAKU ZIELONYCH WARZYW I OWACÓW (OGÓREK, SZCZYPIOR, RZEZUCHA, SAŁATA, KIWI, WINOGRONA)

BAL EKOLOGICZNY

25 II 2009 ROKU W PRZEDSZKOLU ZOSTAŁ ZORGANIZOWANY BAL EKOLOGICZNY. DZIECI WYKONAŁY SWOJE STROJE WYKORZYSTUJĄC STARE KOPERTY ORAZ PASKI KOLOROWEJ BIBUŁY, KTÓRA STANOWIŁA KARNAWAŁOWĄ DEKORACJĘ SALI.

BAL KARNAWAŁOWY

29 I 2009 ROKU W PRZEDSZKOLU ODBYŁ SIĘ BAL PRZEBIERAŃCÓW, PODCZAS KTÓREGO BAWILI SIĘ WSPÓLNIE PRZEDSZKOLAKI ICH RODZICE I RODZEŃSTWO ORAZ PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 STYCZNIA 2009 ROKU W PRZEDSZKOLU ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA. DZIECI PODZIĘKOWAŁY ZA BEZGRANICZNĄ MIŁAŚĆ, OPIEKĘ I TROSKĘ, SWĄ WDZIĘCZNOŚĆ WYRAŻAŁY WIERSZAMI I PIOSENKAMI. PO WYSTĘPACH ARTYSTYCZNYCH DZIADKOWIE I BABCIE BRALI UDZIAŁ W KONKURSACH PROWADZONYCH PRZEZ UCZNIÓW GIMNAZJUM

JASEŁKA

BOŻONARODZENIOWE PRZEDSTAWIENIE ROZPOCZĘLIŚMY ŚPIEWAJĄC PIOSENKĘ ARKI NOEGO „ZAPROWADZ MNIE”. DZIECI WCIELAJĄC SIĘ W ROLE ANIOŁKÓW, GWIAZDECZEK, ZWIERZĄT, DRZEW PALMOWYCH I CHOINKI OPOWIEDZIAŁY HISTORIĘ JEZUSKA NARODZONEGO W STAJENCE ORAZ ZŁOŻYŁY ŻYCZENIA „WESOŁYCH ŚWIĄT ORAZ SZCZEŚLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU

MIKOŁAJKI

6 XII 2008 PRZEDSZKOLAKÓW ODWIEDZIŁ MIKOŁAJ, PRZYJECHAŁ DO NAS Z DALEKIEGO KRAJU, I PRZYWIÓZŁ PREZENTY. KAŻDY KTO CHCIAŁ OTRZYMAĆ PREZENT MUSIAŁ POWIEDZIEĆ WIERSZYK, ZAŚPIEWAĆ PIOSENKĘ LUB ZATAŃCZYĆ.

DZIEŃ MARCHEWKI

ŚRODA 5 XI 2008 ROKU W PRZEDSZKOLU ZASTAŁA NAZWANA „DNIEM MARCHEWKI”, WSZYSTKIE DZIECI PRZYSZŁY DO PRZEDSZKOLA W POMARAŃCZOWYCH STROJACH. PODCZAS ZAJĘĆ DOWIEDZIELIŚMY SIĘ DLACZEGO WARTO JEŚĆ DUŻO OWOCÓW I WARZYW. DZIECI SKROBAŁY A NASTĘPNIE ZJADAŁY PRZYNIESIONE DO PRZEDSZKOLA MARCHEWKI. PROMUJĄC ZDROWE ODŻYWIANIE ODWIEDZILIŚMY W KLASACH UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

KTO CAŁY DZIEŃ OPIEKUJE SIĘ NAMI?

KTO CZYŚCI FARTUSZEK GDY SIĘ SPLAMI?

KTO PIOSENKI NAM ŚPIEWA, KTO WYMYŚLA ZABAWY?

BARDZO ŁATWA ZAGADKA, PRAWDA MOI KOCHANI.

ODGADLIŚCIE JUŻ WSZYSCY, ŻE TO JEST NASZA PANI!!

 

DZIECI PODRZIĘKOWAŁY ZA OPIEKĘ, NAUKĘ I WSPÓLNĄ ZABAWĘ W PRZEDSZKOLU ŚPIEWAJĄC PIOSENKI, RECYTUJĄC WIERSZE I TAŃCZĄC.

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI ŚWIĘTOWALIŚMY 22 IX 2008 ROKU. PANIĄ JESIEŃ POWITALIŚMY KONCERTEM, ZAPROSILIŚMY JĄ DO WSPÓLNEJ ZABAWY. PANI JESIEŃ PRZYGOTOWAŁA DLA DZIECI ZAGADKI, ORAZ NAGRODY ZA POPRAWNE ODPOWIEDZI. ZMĘCZENI ZABAWĄ ODPOCZYWALIŚMY PRZY OGNISKU PIEKĄC KIEŁBASKI.

.

 

 

 Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: Opis: J:\Documents\My Site\Site1\images\nth_theme_home_and_kids_teddy_bear_hr.gif

[Home][Wydarzenia][Dokumenty][Galeria][Nasze Prace]

Copyright (c) 2009 My Company. All rights reserved.

rob111@aol.pl